Директорія Кіно на сьогодні безперечний лідер не лише в Україні, але й визнана на європейському рівні.

Фільми, вироблені нашою командою вже звично приймають участь у значних міжнародних фестивалях та отримують призи й визнання критиків.

Більшість з фільмів показані на телебаченні в Україні, Польщі, Франції, Бельгії, Великобританії, Японії,  Румунії.

Наразі Директорія Кіно завершує виробництво одразу чотирьох повних метрів, які  ще на етапі трейлерів отримали схвальні відгуки відбірників міжнародних фестивалів.

Команда Директорії Кіно має значний досвід у виробництві фільмів у партнерстві та на замовлення міжнародних кінокомпаній. Серед фільмів, що вже вироблені, 4 ко-продукційні, один у процесі зйомок і ще один ко-продукційний фільм знаходиться в підготовчому етапі.

Ми досконало знаємо правила Європейської конвенції зі спільного кіновиробництва, Eurimages і багатьох Європейських фондів, члени знімальних груп вільно володіють англійською мовою,  а також програмним забезпеченням, практикою бюджетування і звітності, прийнятими у міжнародній кіноіндустрії.

І звісно правила співпраці з українськими фондами і телебаченням.

Власна база локацій і акторів, багаторічний досвід роботи в Україні дозволяє нам швидко складати як творчі команди, що максимально підходять під кожен конкретний фільм, так і технічний персонал.